Home > Aktuálně
Vytisknout

Aktuálně

V Lounech a v Mostě se opět konala burza práce

Nov 19, 2019

V kulturním domě Zastávka v Lounech se dne 17. října 2019 opět konala burza práce. Obdobná akce proběhla i v mostecké sportovní hale, a to 13. listopadu 2019. Pro více informací klikněte na titulek této zprávy.

Neturen spolu s dětmi vysázel stovky mladých stromků

Nov 8, 2019

Dne 13. září 2019 odstartovala celonárodní kampaň pod názvem Sázíme budoucnost. Cílem je během následujících 5 let vysázet 10 miliónů stromů rostoucích mimo les. Zaměstnanci firmy Neturen Czech s.r.o. společně s dětmi z Mateřské a základní školy v Bitozevsi vysadili stovky mladých dubů a javorů. Pro více informací klikněte na titulek této zprávy.

Krušnohorský Byznys Day 2019 opět v Chomutově

Oct 21, 2019

Pozvánka na Krušnohorský Byznys Day, který se uskuteční dne 24. října 2019 od 10.00 do 15.00 hod. v prostorách Městského divadla v Chomutově. Akci bude pořádat Okresní hospodářská komora Chomutov. Pro více informací klikněte na titulek této zprávy.

Průmyslová zóna Triangle se prezentuje na výstavě STAVBY ČTVRTSTOLETÍ

Oct 14, 2019

Dne 2. října 2019 byla zahájena výstava pod názvem STAVBY ČTVRTSTOLETÍ, a to v Salla Terreně Valdštejnské zahrady v Praze. Sumarizuje dvacet nejzajímavějších staveb, přestaveb a rekonstrukcí realizovaných předními českými stavebními a architektonickými odborníky. Průmyslová zóna Triangle je nominována v kategorii industriální stavba čtvrtstoletí. Pro více informací klikněte na titulek této zprávy.

Nabídka pronájmu našich zasedacích místností

Oct 10, 2019

SPZ Triangle, příspěvková organizace nabízí k pronájmu zasedací místnosti v administrativní budově umístěné v centrální části průmyslové zóny Triangle u Žatce, jako součást Zázemí občanské vybavenosti Triangle City. Pro více informací klikněte na titulek této zprávy.

Nexen Tire otevřel závod v průmyslové zóně Triangle

Aug 29, 2019

Dne 28. srpna 2019 jihokorejská společnost Nexen Tire Europe s.r.o. slavnostně otevřela v průmyslové zóně Triangle svou první evropskou továrnu na výrobu pneumatik. Pro více informací, klikněte na titulek této zprávy.

Exkurzní dny pro osmáky základních škol

Jul 10, 2019

V červnu jsme uspořádali dva exkurzní dny pro žáky osmých tříd základních škol. Dne 13. 6. 2019 se zúčastnily dvě partnerské, a to ZŠ Přemyslovců 2209 a ZŠ Kapitána Otakara Jaroše z Loun. Pro více informací klikněte na titulek této zprávy.

Nabídka pronájmu kanceláří a jiných nebytových prostor v průmyslové zóně Triangle

Jun 28, 2019

SPZ Triangle, příspěvková organizace nabízí k pronájmu kanceláře a jiné nebytové prostory v administrativní budově umístěné v centrální části průmyslové zóny Triangle u Žatce, jako součást Zázemí občanské vybavenosti Triangle City. Pro více informací klikněte na titulek této zprávy.

Nabídka ubytování v zázemí průmyslové zóny Triangle

Jun 27, 2019

V zázemí průmyslové zóny Triangle jsou již k dispozici volné ubytovací kapacity. Pro více informací prosím klikněte na titulek této zprávy.

Nabídka volných ploch k prodeji v průmyslové zóně Triangle

Jun 26, 2019

Pro nové investiční záměry nabízíme volné plochy k prodeji v průmyslové zóně Triangle. Pro více informací prosím klikněte na titulek této zprávy.