Home > Aktuálně
Vytisknout

Aktuálně

 

Aktuálně z Ústeckého kraje

 

 

 

 

 

 

 


 

Nová služebna dálničního oddělení přímo v průmyslové zóně Triangle

Dec 1, 2020

Policie ČR, dálniční oddělení pro dálnici D7 dnes otevřelo novou služebnu. Kancelářské zázemí má v administrativní budově správy průmyslové zóny Triangle. Na tomto oddělení bude zpočátku sloužit 8 policistů, kteří budou vybaveni nejmodernější technikou potřebnou pro měření nejvyšší povolené rychlosti včetně kontroly komerční osobní i nákladní dopravy. Bezpochyby to umožní snadnější operativní dohled nad bezpečností a plynulostí dopravy na dálnici D7, ale také v areálu průmyslové zóny. Pro více informací prosím klikněte na titulek této zprávy.

Nové jízdní řády s platností od 13. prosince 2020 jsou připraveny

Oct 27, 2020

Pro více informací prosím klikněte na titulek této zprávy.

Uzavírka ulice Purkyněho v Žatci

Oct 7, 2020

Z důvodu uzavírky ulice Purkyněho v Žatci od 12.10.2020 do 30.1.2021 dochází k výluce autobusových linek 731, 732 a 738. Ve směru do Žatce je v případě těchto linek zrušena obsluha zastávek Žatec,Mostecká a Žatec,žel.st. Linka 734 dočasně obsluhuje zastávku Žatec,žel.st. ve směru do Žatce pouze pro výstup. V opačném směru se jízdní řády nemění. Pro více informací prosím klikněte na titulek této zprávy.

Ústecký kraj umístí do svých autobusů dezinfekční přístroje

Sep 29, 2020

V návaznosti na vývoj epidemiologické situace Bezpečnostní rada Ústeckého kraje doporučila instalaci dezinfekčních přístrojů do veřejné dopravy. Zařízení budou umístěna zatím ve všech krajských "zelených" autobusech. Pro více informací prosím klikněte na titulek této zprávy.

D7 bude mít u Loun šest nových kilometrů

Sep 15, 2020

ŘSD zahájilo výstavbu dálnice D7 u Loun. V rámci stavby dojde ke zkapacitnění stávající dopravně a bezpečnostně již nevyhovující dvoupruhové silnice I/7 na dálnici D7. Kromě ministra dopravy Karla Havlíčka se slavnostního zahájení stavby za Ústecký kraj zúčastnil náměstek pro dopravu Jaroslav Komínek. Pro více informací prosím klikněte na titulek této zprávy.

Nabídka volných ploch k prodeji v průmyslové zóně Triangle

Sep 8, 2020

Pro nové investiční záměry nabízíme volné plochy k prodeji v průmyslové zóně Triangle. Pro více informací prosím klikněte na titulek této zprávy.

Nabídka pronájmu našich zasedacích místností

Sep 7, 2020

SPZ Triangle, příspěvková organizace nabízí k pronájmu zasedací místnosti v administrativní budově umístěné v centrální části průmyslové zóny Triangle u Žatce, jako součást Zázemí občanské vybavenosti Triangle City. Pro více informací klikněte na titulek této zprávy.

Nabídka pronájmu kanceláří a jiných nebytových prostor v průmyslové zóně Triangle

Sep 4, 2020

SPZ Triangle, příspěvková organizace nabízí k pronájmu kanceláře a jiné nebytové prostory v administrativní budově umístěné v centrální části průmyslové zóny Triangle u Žatce, jako součást Zázemí občanské vybavenosti Triangle City. Pro více informací klikněte na titulek této zprávy.

Nabídka ubytování v zázemí průmyslové zóny Triangle

Sep 3, 2020

V zázemí průmyslové zóny Triangle jsou již k dispozici volné ubytovací kapacity. Pro více informací prosím klikněte na titulek této zprávy.

Nexen založil nadační fond na ochranu životního prostředí

Aug 3, 2020

Světový výrobce pneumatik Nexen Tire Europe s.r.o. založil nadační fond, který podpoří projekty přispívající k ochraně a zlepšení životního prostředí na Žatecku a jeho okolí. Finanční podporu tak mohou získat projekty realizované na území do 40 km od města Žatec. Nexen bude do fondu přispívat 1 milion korun ročně. Pro více informací prosím klikněte na titulek této zprávy.