Home > Aktuálně
Vytisknout

Aktuálně

 

Aktuálně z Ústeckého kraje

 

 

 

 

 

 

 


 

Ranní posilový autobus 569 pojede z chomutovského autobusového nádraží

Mar 5, 2021
Ranní posilový autobus č. 569 začne jezdit od 7.3.2021, a to ze 4. nástupiště chomutovského autobusového nádraží. V průmyslové zóně Triangle bude zastavovat na zastávce Triangle - sever II, tj. před firmou Gestamp Louny s.r.o. Pro více informací prosím klikněte na titulek této zprávy.

Průmyslová zóna Triangle bude mít novou internetovou stránku

Feb 25, 2021

Připravujeme pro Vás novou internetovou stránku o průmyslové zóně Triangle. Její spuštění plánujeme na březen 2021. Proto už budeme na této stránce aktualizovat pouze nejnutnější informace...

Nabídka volných ploch k prodeji v průmyslové zóně Triangle

Jan 11, 2021

Pro nové investiční záměry nabízíme volné plochy k prodeji v průmyslové zóně Triangle. Pro více informací prosím klikněte na titulek této zprávy.

Nabídka pronájmu kanceláří a jiných nebytových prostor v průmyslové zóně Triangle

Jan 11, 2021

SPZ Triangle, příspěvková organizace nabízí k pronájmu kanceláře a jiné nebytové prostory v administrativní budově umístěné v centrální části průmyslové zóny Triangle u Žatce, jako součást Zázemí občanské vybavenosti Triangle City. Pro více informací klikněte na titulek této zprávy.

Nabídka pronájmu našich zasedacích místností

Jan 8, 2021

SPZ Triangle, příspěvková organizace nabízí k pronájmu zasedací místnosti v administrativní budově umístěné v centrální části průmyslové zóny Triangle u Žatce, jako součást Zázemí občanské vybavenosti Triangle City. Pro více informací klikněte na titulek této zprávy.

Nabídka ubytování v zázemí průmyslové zóny Triangle

Jan 7, 2021

V zázemí průmyslové zóny Triangle jsou již k dispozici volné ubytovací kapacity. Pro více informací prosím klikněte na titulek této zprávy.

Nové jízdní řády s platností od 13. prosince 2020 jsou připraveny

Dec 7, 2020

Pro více informací prosím klikněte na titulek této zprávy.

Nová služebna dálničního oddělení přímo v průmyslové zóně Triangle

Dec 1, 2020

Policie ČR, dálniční oddělení pro dálnici D7 dnes otevřelo novou služebnu. Kancelářské zázemí má v administrativní budově správy průmyslové zóny Triangle. Na tomto oddělení bude zpočátku sloužit 8 policistů, kteří budou vybaveni nejmodernější technikou potřebnou pro měření nejvyšší povolené rychlosti včetně kontroly komerční osobní i nákladní dopravy. Bezpochyby to umožní snadnější operativní dohled nad bezpečností a plynulostí dopravy na dálnici D7, ale také v areálu průmyslové zóny. Pro více informací prosím klikněte na titulek této zprávy.

Uzavírka ulice Purkyněho v Žatci

Oct 7, 2020

Z důvodu uzavírky ulice Purkyněho v Žatci od 12.10.2020 do 30.1.2021 dochází k výluce autobusových linek 731, 732 a 738. Ve směru do Žatce je v případě těchto linek zrušena obsluha zastávek Žatec,Mostecká a Žatec,žel.st. Linka 734 dočasně obsluhuje zastávku Žatec,žel.st. ve směru do Žatce pouze pro výstup. V opačném směru se jízdní řády nemění. Pro více informací prosím klikněte na titulek této zprávy.

Ústecký kraj umístí do svých autobusů dezinfekční přístroje

Sep 29, 2020

V návaznosti na vývoj epidemiologické situace Bezpečnostní rada Ústeckého kraje doporučila instalaci dezinfekčních přístrojů do veřejné dopravy. Zařízení budou umístěna zatím ve všech krajských "zelených" autobusech. Pro více informací prosím klikněte na titulek této zprávy.